gerber

Czy słoiczki dla dzieci są zdrowe?

Jedną z możliwości karmienia małych dzieci jest podawanie im jedzenia ze słoiczków. To bardzo znana metoda dla mam, które mają mnóstwo obowiązków i nie zawsze mogą ugotować tradycyjny obiad. Słoiczki dla dzieci są gotowe do odgrzania i podania tuż po otwarciu. 

Zawartość słoiczków dla dzieci

Słoiczki dla dzieci to zestaw różnych dań gotowych dla maluchów już od trzeciego miesiąca życia. Mama nie musi karmić maluszka piersią, ponieważ może dostarczać mu inne wartościowe pożywienie. Słoiczki mają tę zaletę, że zawierają wiele cennych produktów, takich jak owoce, warzywa, mięso, ryby, mleko, zboża, w bardzo zmiksowanej wersji. Dzięki temu dzieci mają gotowe śniadania, obiady i desery, a mama może zabierać je ze sobą i karmić dziecko w każdych warunkach. Słoiczki obiadowe gerber zawierają marchew, buraki, ziemniaki, kalafior, fasolkę i pietruszkę. Nie ma w nich żadnych chemicznych dodatków, a smak jest bardzo naturalny i delikatny. Na śniadanie można podać słoiczek gerber owocowo zbożowy składający się z ryżu, mleka, kaszy jaglanej, bananów, truskawek, czy jabłek. Dzieci pomalutku przyzwyczajają się do nowych smaków tym bardziej, że słoiczki nie zawierają substancji słodzących, a naturalne cukry. 

Gdzie kupić słoiczki 

Słoiczki ulubiony gerber można kupić w sklepach ze zdrową żywnością oraz produktami dla małych dzieci. Mama najpierw powinna zapoznać się z całą ofertą, by sprawdzić który rodzaj słoiczków będzie odpowiedni. Każdy zestaw składa się z innych składników, ponieważ na słoiczku zawsze jest zawarta informacja od którego miesiąca życia można je podawać. Początkowo należy kupić 1 słoiczek na próbę, aby sprawdzić czy dziecku będzie smakowało. Dopiero potem należy zaopatrzyć się w kolejne smaki nie tylko obiadowe, ale również deserowe. Jeden słoiczek wystarczy nawet na dwa posiłki, jeśli dziecko jeszcze mało zjada. Można je podawać na zimno lub na ciepło, a w razie potrzeby dolać trochę przegotowanej wody. Sklepy firmowe gerber również sprzedają swoje wyroby klientom indywidualnym. 

You may also like...