gerber

Jak karmić dzieci w zdrowy sposób?

Dzieci już od najmłodszych lat powinny być karmione zdrowym i wartościowym posiłkiem. Jest to wyzwanie dla mamy, szczególnie tej która ma kilkoro dzieci. Aby nie musieć codziennie gotować obiadków dla każdego dziecka osobno, można zaopatrzyć się w słoiczki obiadowe. 

Słoiczki dla dzieci 

Od wielu lat na rynku są w ofercie specjalne słoiczki dla dzieci, zarówno na śniadanie, obiad jak i na deser. To ogromna wygoda mając małe dzieci, ponieważ zawartość słoiczków wystarczy podgrzać i dać dzieciom do zjedzenia. W różnych warunkach sprawdzają się idealnie, czy to w pociągu, czy na plaży, czy u rodziny, ponieważ nie trzeba myśleć o dodatkowym pakowaniu pożywienia. Zaletą słoiczków gerber dla dzieci jest ich wartość odżywcza, dopasowana do dzieci w każdym wieku. Słoiczki gerber są już podawane maluchom nawet od czwartego miesiąca życia, ponieważ zawartość jest zmiksowana. Są tam wszystkie wartościowe warzywa, jak marchew, buraczki, dynia, seler oraz owoce takie jak jabłko, banan czy truskawki. Gotowe zestawy obiadowe w słoiczkach są wyśmienicie przygotowane, ponieważ zawierają kawałki ziemniaka, rybki, mięska, w taki sposób, by dzieci je zjadły. Smak jest delikatny, a jednocześnie zachęcający by dzieci mogły to zjeść. 

Słoiczki na deser

Słoiczki gerber dostępne m.in. w Bee.pl to nie tylko dania obiadowe, które są bardzo sycące, ale również i doskonałe na słodko. Dzieci potrzebują odpowiedniego zapotrzebowania na produkty, również słodkie, by mogły prawidłowo się rozwijać. Nie jest dobrym pomysłem karmić je słodyczami szczególnie, gdy mają kilkanaście miesięcy. Natomiast można podawać im słodkie słoiczki gerber, w których zawarte są słodkie owoce, a przy tym wszystko jest odżywcze. Aby zachęcić rodziców do zakupu, gerber wymyśla stale nowe smaki, czy to bananowy, truskawkowy, poziomkowy czy jagodowy, po to aby zachęcić do posmakowania. owoce są zmiksowane lub w kawałkach, w zależności od wieku dziecka. Do owoców dodawana jest kasza manna, jaglana, czy ryż a także specjalne owocowe sosy na bazie owoców.

You may also like...